Spor Ayakkabıları Nasıl Pahalı Gösterilir?

Spor ayakkabıları insanların rahat ve konforlu kullanım için tercih ettiği ayakkabı türü olmuştur. Piyasa koşullarında her bütçeye uygun spor ayakkabı bulunur. Bazı spor ayakkabıları kalite olarak sağlam olsa da görüntü olarak pekte memnuniyet verici değildir. Ayakkabının görüntüsünü daha şık oluşturmak için çok küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Kadınlar spor ayakkabı seçiminde tercihlerini elbise kombinine göre belirlemek ister.

spor

spor

Ayakkabılar elbiselerin tamamlayıcısı ürünleridir. Bazı kadınlar eskiyen ayakkabısını atmaya kıyamazlar. Bu ayakkabılara yapacağınız birkaç sihirli dokunuşla ayakkabılarınızı dikkat çekici ve eğlenceli bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Ayakkabılarınız özellikle açık renkte ise ayakkabı üzerine şekiller çizerek renklendirme yapabilirsiniz. Kalem seçiminde kumaş üzerinde etkili sonuç veren kalem seçilmelidir.

Spor Ayakkabıda Yenilik Türleri

Gençler arasında pauntiye ve çiçek en çok kalem ile uygulanan desen olmuştur. Spor ayakkabıların üzerine yapıştırıcı veya zımba kullanarak parlak ve renkleri taşları kullanabilirsiniz. Sabitleme işleminde mutlak olarak zımba kullanmanız gerekir.  Çok sevdiğiniz spor ayakkabınıza geçmeyen bir leke değmiş ise lekelerin olduğu bölgeye akrilik boya kullanarak ayakkabılarınızı renklendirebilir, göz alıcı güzelliğe kavuşturabilirsiniz.

spor ayakkabı

spor ayakkabı

Spor ayakkabılarını hareketlendirmek için elbise veya çanta püsküllerini kullanarak ayakkabınıza bambaşka görüntü kazandırabilirsiniz. Spor ayakkabılarından farklılık yaratmak isteyen insanların yeniliklerden biriside spor ayakkabı üzerine dantel uygulaması yapmaktır. Bunu zıt renklerde yapmak gerekir. Ayakkabılara sim yapıştırılması ve ya tek beyaz renkte ayakkabıya farklı şekillerde boya damlatmak spor ayakkabılarından bilinen yeniliklerden birisi olmuştur.

Yanıtla