iPhone 11 Pro Ekran Koruyucular 

Ekran koruyucu telefonun güvenliği için en önemli ürünlerden bir tanesidir. Ekran koruyucu telefonun ekranının hasar görmesini engeller, dış etkilere, çizilmelere, düşmelere karşı koruma altına alır. Hem fiyat olarak da oldukça makul olan bu ürünlerle yüksek fiyatlara aldığınız telefonunuzu garanti altına almış olursunuz. Ekran koruyucu kullanmanın birçok avantajı vardır.

iPhone 11 Pro Ekran Koruyucular 

Sıvılara karşı bile koruma özelliği bulunur. Ekran koruyucusu dışarıdan gelebilecek sürtünme yoluyla oluşabilecek, bozuk para, anahtar gibi metal cisimlerin de oluşturabileceği çizikleri de engellemiş olur. Telefonun uzun ömürlü olması için en gerekli ürün denilebilir. Çünkü telefonunuzu yeni alsanız dahi ekran kırıldığında bu garanti kapsamına girmez. Böylelikle ekran değiştirme masrafı sizin cebinizden çıkmış olur. Riske girmeden kullanışlı olan bu ekrana koruyucularınızı telefonunuza takmak en mantıklı yoldur.

Doğru Ekran Koruyucu Seçmenin Önemi

Ekran koruyucusunun kalın olması ekranı iyi koruyacağı anlamına gelmiyor. Önemli olan kaliteli malzeme kullanılması olduğundan özellikle Çin malı ekran koruyucularını değerli telefonlarınızda kullanmanız önerilmez. Çünkü bu ekran koruyucularının bir dayanıklılığı yoktur.

Ayrıca ekranda yağlanma ve parmak izi bırakır. Dokunmatik hassasiyetini azaltır. Ekran çözünürlüğünü de düşürür. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına kaliteli ve sağlam ürün almanız en doğru seçenek olacaktır. Üstelik uygun fiyatlara bu ekran koruyucularına sahip olmak mümkün.

iPhone 11 Pro Ekran Koruyucu Özellikleri

iPhone 11 pro ekran koruyucular ultra ince yapısı ile varlığını bile hissettirmiyor. Ayrıca üst düzey ekran koruması sağlayarak ekranında herhangi bir parmak izi ya da yağlanma görüntüsü oluşturmuyor. Sağlam malzeme ile üretildiği için darbeleri emer ve ekranın parçalamasını engelliyor. Dokunmatik hassasiyetini asla etkilemez ve çizilme gibi durumlara karşı maksimum koruma sağlar. iPhone 11 pro ekran koruyucular telefonunuzun ölçüsüne göre özel olarak üretilmiştir. Ekranınıza tam olarak uyum sağlar.

Telefonunuzun kamerasını da koruma altına alır. Özel kimyasal maddelerle güçlendirilmiş olduğundan telefonunuzu diğer ekran koyucularına kıyasla çok daha iyi bir performans ile koruma altına alır. Daha fazla iPhone 11 pro ekran koruyucular ve daha fazla ürünle ilgili ayrıntılı bilgi almak için https://www.mobilcadde.com/filmler/apple-iphone-11-pro-ekran-koruyucu-filmleri Adresini tıklamanız yeterli olacaktır.

Yanıtla