İstanbul’da Ailecek Gezilebilecek En İyi Parklar

Havalar soğumadan pazar günlerini ailenizle iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Haftaiçi her gün işte çalışıyorsunuz ve çocuklarınıza istediğiniz vakti ayıramıyorsunuz. Onlarla güzel bir pazar geçirmek için planlarınızı yapın. İstanbul’da yaşayanlar için hem güzel vakit geçirebilecek hem de çocukların rahatlıkla oyun oynayabileceği, eğlenebileceği parkları derledik.

İstanbul

İstanbul

Keyifli Bir Gün İçin

İstanbul’un en eğlenceli ve nezih parkları arasında ilk olarak Caddebostan Parkı’nı ele alabiliriz. İstanbul’da park denildiği zaman ilk akla gelen parklardan biridir. Ayrıca her zamanda çok renklidir. Bisiklet yolları, basketbol sahaları ve özel piknik alanları tarzında geniş yeşillik ve güzel havası ile ailenizle beraber tercih edebileceğiniz bir parktır.

park

park

Bebek Parkı’da oldukça güzeldir bugünlerde. Özellikle bu güzel havalarda pazar günlerini değerlendirmek için çok iyi bir fırsattır Bebek Parkı. Park hemen hemen her saatte kalabalıklığını koruyor. Ayrıca Bebek Parkı’nın kedileri de farklı bir öneme sahip. Bisiklet yolunda bisiklet süren çocuklarınızı tatlı tatlı takip eden kediler parkın rengi ve neşesi oluyor. Ayrıca köpeğiniz varsa onu da güzel bir şekilde gezdirme imkanı buluyorsunuz. Kadıköy’ün en özen gösterilmiş parklarından biri olan Kadıköy Parkı da yine göz dolduruyor bu havalarda. Yeşilliğin ve çiçeklerin arasında güzel bir piknik yapabileceğiniz nezih, sakin ve hoş bir parktır. Son olarak Maçka Demokrasi Parkı da yine size güzel bir pazar gününü hediye ediyor. Gün içerisinde kalabalık olan park için 9.30 ila 12.30 arasındaki saatler çocuklarınızın rahat olması için müsaittir.

Yanıtla