Plajlarda Fark Yaratacak Mayo ve Bikini Trendi

Sıcak severler için önümüzdeki en az 2-3 yıl için değişmeyeceğini düşündüğümüz mayo ve bikini trendleri mevcut. Stilinize uygun olanı seçmek için takviminizde yaklaşmakta olan bir kumsal kaçışı olup olmadığını veya sadece kaliteli bir şezlong saatini mi arıyorsunuz? Yaklaşan mevsim, yüzme giysilerini yenilemek için yeterli neden. İşte tatil öncesi valizinizde bulunması gereken 3 bikini ve mayo trendi:

bikini

bikini

  1. Tek Omuzlu Mayolar

Çağdaş mayo, modayı performansla birleştiriyor. Zarif siluetler, vücudun dış hatlarını tamamlayan tek asimetrik omuz askısı ile trend listesine giriyor. Kentsel nötr ve sportif ışıklar, az ayrıntı ve faydacı formlar, güzel omuzlara vurguyu ve modernist estetiği getiriyor.

  1. Tığ İşi Bikini ve Mayolar

Tığ işi örme ve feminen, estetik dokumalar, TT olmak için önemli bir imaj. El işi mayo kategorilerinde bu çarpıcı görünümler, bikini üstlerinden mayo sırtlarına kadar pek çok modelde harikalar yaratıyor. Tek renk, kontrast ara parçaları, panelli kalıplar ve dokunmuş efektlerle yüzey dokusuna odaklanan stiller performans kumaşlarına yeni bir boyut kazandırıyor.

mayo

mayo

  1. Retro Bikiniler

Retro siluetlerde yüksek kesimli, yüksek bel bikini altlarına ciddi bir dönüş var. Retro trendini daha da eski haline getiren Hollywood yıldızlarından esinlenilmiş ilhamlar, parlak detaylar, siyah, saf beyaz veya krem ​​renk yollarıyla güncelleniyor. Minik fırça darbeli baskılar, dinamik, çağdaş bir duyarlılığa sahipken, ince askılı ve zarif dokulu kumaşlar retro köklere uzanıyor.

Yanıtla