Son Zamanların Siyah Kot Modası

Siyah kot son zamanlarda oldukça trend haline geldi. Kadın ya da erkek fark etmeksizin birçok marka siyah kotun farklı modellerini üretmeye başladı. Hal böyle olunca artık sokaklarda birçok kişi üzerinde siyah kot görmek mümkün. Peki siyah kot nasıl kombinlenmeli? Son zamanların yeni trend. Siyah kodu farklı ortamlar için nasıl kombinleyebileceğinizi ve bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için anlattık, mutlaka okuyun.

siyah

siyah

Siyah Kot Kombin Önerileri

Siyah kot ile bir ofis stili yaratmak istiyorsanız ilk önerimiz bu kotun dikimi modelde olmasına özen göstermelisiniz. Üzerine de beyaz veya açık tonlarda şifon bir bluz tercih iyi yaparsanız oldukça şık olabilirsiniz.  Ayrıca bu kombin üzerine blazer ceket gayet iyi gidecektir. Yine iş yerine uygun bir başka kombin önerimiz ise siyah kot üzerine krem rengi tonlarında bir triko bluz yine siyah blazer bir ceket olacak.

siyah kot

siyah kot

Peki siyah kutu sokakta kullanmak istiyorsanız nasıl kombin yapabilirsiniz? Rahat bir stil yaratmak için siyah kot üzerine salaş model de açık tonlarda bir triko tercih etmenizi öneriyoruz. Eğer isterseniz üzerine bir deri ceket alabilirsiniz ayakkabı tercihinize biraz renkli yaparsanız dikkatleri toplayabilirsiniz. Ayrıca siyahla sarının inanılmaz uyumunu es geçmemeliyiz. Sarı bir bluz ile hoş bir sırt çantası alabilirsiniz. Bu kombin de gayet dikkat çekici olur.

Yanıtla