Gardırobunuzda Kışın da Çiçekli Kıyafetlere Yer Açın

Yaz ayının sıcaklığını kışın da yaşayın ve kıyafetlerinizde çiçek desenlilere yer verin. Çiçekli desenli kıyafetlerin giyilmesi biraz özen ister. Çiçekli bluz tercih edecekseniz kot pantolon ya da kadife şort ile giyebilirsiniz. Çiçek desenli kıyafetler kendinden dikkat çekici olduğu için diğer aksesuar seçiminizde sadelikten yana olmalısınız.

çiçek deseni

çiçek deseni

Çiçek Desenli Kıyafetler Her Sezon Moda

Çiçek desenli bir etek tercih ettiyseniz üzerine düz renkli bir gömlek ya da kazak giyebilirsiniz. Önemli olan etek içinde yer alan bir tondan üst kıyafetinizi belirlemeniz. Kısa kazaklar özellikle çiçek desenli eteklerle mükemmel uyum sağlar. Minyon tipli bir bayansanız kısa elbiseleri tercih etmeli ve büyük desenler kullanmalısınız. Kilolu yapınız varsa seçtiğiniz çiçek deseninin küçük olmasına dikkat edin.

Jile şeklindeki çiçek desenli elbiseleri ise opak çorap ve çizme ile tamamlayabilirsiniz. Jile elbiselerin içinde boğazlı kazak seçerseniz güzel bir konsept yaratırsınız. Kadife kumaşlı çiçek desenli ceketleri ise kot pantolon ya da ceketin rengine uygun kumaş skinny pantolon ile kombinleyebilirsiniz.

kışlık kıyafet

kışlık kıyafet

Çiçek desenliler özellikle kış ayının soğuk ve kasvetli havasında içinize enerji katar. Sade bir kıyafet giymeyi tercih ediyorsanız çiçek desenli kaban ya da mont ile görünümünüze hareket kazandırabilirsiniz. Pantolon modellerinde çiçek deseni seviyorsanız kazaklarınızın tek renkli ve V yaka olmasına özen gösterin. Çiçekli kıyafetlerde renk çok olduğu için sizi kilolu gösterebilir. Bu nedenle diğer kıyafetlerinizde tek renk kullanmaya çalışın.

Yanıtla