Bahçede Saksıdan Sehpa Uygulamaları

Bahçelerde dekorasyon uygulamasında yer açarken birçok aksesuarlara yer açabilirsiniz. On derece şık ve oldukça etkili olan seçimlerin yanı sıra dilerseniz kendi el emeğiniz ile de aksesuarları kendiniz yaratabilirsiniz.

Bahçe aksesuar seçimlerinizde hem kullanışlı hem de oldukça ilgi çeken tercihlere yer açabileceğiniz saksıdan sehpa yapımı ise oldukça moda olan ve etkili olan çalışmalar arasında yer alıyor.

Saksılardan Sehpa Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Bahçe dekorasyonunda yapılan sehpa uygulamalarında kullanılacak olan saksı tercihleri de oldukça önemlidir. Dekorasyon stilinize uygun olan tercihlere yer açarak sehpa tasarımınıza yer açabilirsiniz. Farklı uygulama türleri arasından beğeninize hitap eden seçimlere yer açarak birden fazla sehpa çalışmasını da yapabilirsiniz.

Bahçe dekorasyonunuzda mobilyalarınızın arasında ya da ortasında yer alabilecek olan sehpa seçimlerinde tercih edeceğiniz saksı rattan, ahşap, beton ya da toprak saksı olabilir. Bunun ile beraber plastik olmasına karşın son derece şık ve oldukça hoş detaya sahip olan seçimlere de yer açabilirsiniz. Plastik gibi hafif malzeme ile tasarlanacak olan sehpalardan saksı içine taş gibi ağırlıkları koyabilirsiniz.

Saksı tercihinizi ayarladıktan sonra üstüne cam kestirmeniz mümkün. Cam gibi ürün seçimlerine yer açmak istemezseniz ahşap ya da buna benzer bir düz levhaya da yer vermeniz mümkün.

Eğer cam seçimini tercih ediyorsanız saksı içine yapay çiçekleri koyarak hoş bir görsellikte elde edebilirsiniz.

Yanıtla