Cam Kavanozlarınızı Atmayın

İşe yaramadığını ya da kötü durumda olduğunu düşündüğünüz cam kavanozlarınızdan harika dekorasyon örneklerine imzanızı atabilirsiniz. Hem kullanışlı olan bu örnekler hem de eskilerin değerlendirilmesi için oldukça ideal fikirleri barındırıyor.

cam

cam

Cam Kavanozlar ile Yapılabilecek olan Değişimler

Cam kavanozunuz kötü durumda ise etrafın boyayabilir ya da eski dantelinizi üstüne yapıştırarak mumluk olarak kullanabilirsiniz. Özellikle balkon ve bahçe gibi alanlarda esintinin sonucunda sönmeyecek olan fikir olabilir. Bahçenizde bir ağaç ya da asabileceğiniz herhangi bir parça var ise birkaç tane kavanozu hasır ipler ile bağlayarak son derece şık mumluklar ile kavanozunuza hayat katabilirsiniz. Aynı zamanda evinizde yüzen mumları da cam kavanozunuz ile hazırlayarak özellikle davetlerinizde sofranıza şıklık katabilirsiniz.

Bunun yanı sıra çocuğunuzun masasın kalemlik yapabilir ya da küçük birçok eşyanın bir araya toplanması için kullanabilirsiniz.

cam kavanoz

cam kavanoz

Bankonunuz da yeni bir sebze bahçesi yaratmanın en ideal yolunu cam kavanozlarınız ile yaratabilirsiniz. Bir ağaç ya da plakaya bu kavanozları monte edebilir ya da kumaş ile cepkenler yaparak balkonunuzda şık bir dekorasyon örneği yaratabilirsiniz. Sebzenin yanı sıra çiçek de ekmeniz mümkün.

Banyonuzda diş fırçanızı, pamuk, kulak çubuğu, tarak gibi birçok eşyanızı koymak için değerlendirebilirsiniz.

Cam kavanozlarınızın ister etrafını boyayın, ister dantel yapıştırın, isterseniz doğal olarak bırakıp bir hasır ip ya da kurdele ile hareket kazandırın.

Yanıtla