Puantiyeli Kıyafetlerin Kombini Nasıl Yapılır?

Her sezon olduğu gibi bu yılın trendlerinde de puantiyeli kıyafetler hakim. Salaş giyim, sokak modası, mezuniyet törenlerinde sıklıkla tercih edilen puantiyeli kumaşlar özellikle elbise ve eteklerde karşımıza çok çıkıyor. Elbiselerde bu tarz kumaşları bu yıl farklı renkleri ile göreceksiniz. Askılı, mini, boyundan bağlı tüm elbise modellerinde farklı renkler üzerine dağılmış puantiyeleri görebilirsiniz.

kıyafetler

kıyafetler

Yeni Trend Puantiyeli Kıyafetler

Pantolonlarda da bu sene puantiye çok moda. Özellikle bol ve şifon tarzındaki kumaşlarda görebilirsiniz. Bu tarz pantolon giymeyi tercih ettiyseniz üst kıyafetinizi daha sade seçmeye özen gösterin. Bol ve dökümlü pantolonların yanı sıra binici pantolonlarda da puanlı kumaşlar ön planda yer alıyor.

Günlük hayatta tercih edilen eteklerde ise çok farklı renkler ve desenler hakim. Spor ve genç bir görünümü yakalamak istiyorsanız uçuşan şifon etekleri tercih edebilirsiniz. Mini ya da uzun etek modellerinde farklı renk zemini üzerine puan modasına bu sezon oldukça sık rastlayacaksınız.

puantiye

puantiye

Puantiyelerin görünümü ise farklı boyutlardan oluşuyor. Büyük ya da küçük puanları beden tipinize uygun olarak seçebilirsiniz. Kilolu bir yapıya sahipseniz küçük puanlı elbise ya da etekleri giyebilir ve daha formda görünebilirsiniz. Tulum modellerde de bu sezon puantiye şıklığı her renkte kendini belli ediyor. Mini ceketlerde de farklı puan desenlerine rastlayabilirsiniz. Şıklığınızı tamamlayacağı gibi size yeni bir tarz da getirecek.

Yanıtla