Kalın Kaş Modası Mı? Doğallık Mı?

Modanın geçmişin baktığınızda hem kıyafetlerde hem makyajlarda hem de doğal güzelliklerde sürekli bir değişim olduğunu görürsünüz. Moda sadece üzerinize giydiğinizde değil, sizi yansıtan her şeydir. Dolayısı ile kaş modası da her yıl biraz daha değişerek farklılıklar göstermeye devam ediyor. Kalın kaş modası yaklaşık olarak 5 yıldır devam ediyor. Beğeniliyor mu derseniz kişisine göre değişiyor bizce.

kalın kaş

kalın kaş

Kalın Kaş Dövmesi

Kalın kaç dövmesini çok gerçekçi yapan adresler ile daha doğal ve kalın kaşlara sahip olabiliyorsunuz. Dövme kaç yorumlarını okuduğumuzda ilk önce memnuiyet ortaya çıkıyor ama sonradan kaşın renginin griye döndüğü ve hoş durmadığı yorumları da sıkça yer almaya başlıyor. Dolayısı ile dövme kaş yaptırmadan önce iyice araştırmayı unutmayınız.

Kalkık Kaş Modası

Son olarak da ünlülerin çok sık tercih ettiği kalkık kaş modası var. Kaşlarını bırakın şekil ile ortaya çıkarmak tam tersi hiç almayarak doğal bir izlenim oluşsun istiyorlar. Buna örnek vermek gerekirse Hülya Avşar’ın ilk yıllarda uyguladığı kaş ya da Beren Saat’in şu an da kullandığı kaş türü olarak yorumlayabiliriz. Bizce pek doğal duruyor olabilir ama pek güzel durmuyor. Ne olursa olsun kaşa biraz şekil vermek ve fazlalıkları kesmek daha doğru olacaktır.

kaş

kaş

Sizler yine de biraz kalın olsun diyorsanız o halde günlük boyama ile yaptırabilirsiniz. Kalıcı dövme yaptırarak sonradan pişman olmanıza hiç gerek yok diye düşünüyoruz.

Yanıtla