Kalın Örgü İpleri ile Muhteşem Kırlent Yapımı

Dekorasyon uygulamasında özellikle sonbahar kış aylarında daha sıcak seçimler tercih edilir. Şık bir koltuk örtüsü ya da şalı bu dönem için özel tercih olurken aynı zamanda kırlent tercihlerine de yer açabilirsiniz. Bu sezon için hem el yapımı hem de sıcak tutacak olan seçimlere yer açmak için ise pratik bir uygulamayı tercih etmeniz mümkün.

Kolay ve hızlı bir seçime yer vermek için ise kalın örgü iplerine yer açabilirsiniz. Kalın örgü ipleri aynı şekilde kalın şişler ile örülür. Farklı renk seçimlerine sahip olan kalın ipler arasından dekorasyonunuz ile uyumlu olacak olan tercihlere yer açarak sizde bu şahane ve sıcacık kırlentlere yer açmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Kırlent Nasıl Hazırlanır?

Kalın ipler ile hazırlanacak olan kırlent yapımı için öncelikle ip ve şiş almanız gerekir. Başlangıçta örmek istediğiniz kırlent boyu kadar ilmek atarak örgüye başlayabilirsiniz. Eğer örgü örmeye aşinalığınız var ise farklı model ya da desen seçimlerine de yer açarak farklı ve özel olan kırlent modellerini de hazırlamanın avantajını elde edebilirsiniz.

Hali hazırda bulunan kırlentiniz için hazırlayabileceğiniz şık bir kılıf olacak olan kalın ip ile hazırlanan kırlentler için ayrıca kırlent içi de hazırlayabilirsiniz. Kalın ip ile hazırlanan kırlent seçimlerinin yanı sıra son derece hoş yer minderlerini de hazırlamanız mümkün.

Yanıtla