Mandalina Reçeliniz Hatice Teyze’de!

Reçeller ailesinde yer alan ve oldukça sevilen bir ürün olan mandalina reçeli marketlerde de rahatlıkla bulunabilir. Fakat marketlerde yer alan bu reçellerin, sağlık açısından ne kadar güvenilir olduğunu bilemezsiniz. Bir reçel ne kadar doğal olursa, o reçele anne eli ne kadar değerse; lezzeti de o kadar bol olur. Sağlık açısından da güvenilir olur.

Mandalina Reçelinin Doğal Üretimi!

Reçel üretiminde çoğu firma, meyveden kısıp şekeri artırır. Yani kavanoz içerisinde, doğal meyveden ziyade şeker bulursunuz. Bu da sizin sağlığınız açısından tehlike demektir. Üstelik çoğu firma, reçelin raf ömrünü uzatmak için katkı maddeleri de kullanır. Koruyucu maddeler sayesinde, reçelin bekleme süresini uzatırlar.

Doğal reçel üretimi yapan güvenilir firmalar, bu gibi kandırmaca yollarına başvurmazlar. Mandalina reçelinde; mandalinaların bol olduğunu, çıtır çıtır tam olarak ağzınıza geldiğini, şekerin ise çok az miktarda olduğunu görürsünüz. Eğer bir firma doğal üretim yapıyorsa, reçellerin içerisinde hiçbir katkı maddesine de yer vermez. Uzun ömürlü olması için, raf ömrünün uzatılması için, asla koruyucu madde kullanmaz.

Güvenilir bir firmadan mandalina reçeli alıyorsanız; mevsiminde toplanılan meyvelerin, büyük bir titizlikle reçel haline getirildiğine emin olabilirsiniz. Ve şeker oranının az denilecek kadar az olduğuna, kavanozun tamamına yakınının mandalina olduğuna ve katkı maddeleri kullanılmadığına da emin olabilirsiniz.

Mandalina Reçeli Nereden Alınır?

Reçelin tadı sizin için oldukça önemli olsa gerek! Yerken mandalinaları hissetmek ve gerçek bir reçel yediğinizi bilmek istersiniz elbette. Tat olayı sizin için o kadar önemli olmasa bile, sağlığınız önemli değil mi? Bir kahvaltılık reçeller, sağlığınızı tehlikeye atmadığınızdan da emin olmak isterseniz; https://www.haticeteyze.com/ sitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

“Hatice Teyze”, organik ve doğal ürünler üreten güvenilir bir firma. Ve mandalina reçelinde de oldukça iddialı olan bir firma. Bodrum Gümüşlük mandalinalarını mevsiminde toplayan bu firma, reçellerini anne elindeki marifetle üretiyor. İçerisine şeker koyarak meyve miktarını az tutanlara inat; bol meyveli az şekerli üretim yapıyor. Böylece reçel yerken, mandalina tanelerini tam olarak hissetmenizi sağlıyor.

Mandalina reçeline düşkün biriyseniz, Hatice Teyze’yi mutlaka denemelisiniz.

Yanıtla