NPU Demir ve Sağladığı Kolaylıklar

Ülkemizin ihracatında önemli bir paya sahip demir çelik sektörü, ekonomik ve teknolojik gelişmelere paralel olarak pastadaki payını her zaman büyütmeye çalışır. İthalat oranı ve ihracat oranları, bu sektördeki ticaret dengesini belirler. Yıllardır sektöre istihdam ve üretim kapasitesini kalite standartları doğrultusunda artıran firmalar ivme kazandırıyor. Ülkemizin sanayi ve endüstri alanında uluslararası arenada söz sahibi olması için uğraşan bu firmalar, takdiri hak ediyor. Aldıkları ödüller ise başarılarının göstergesi.

Demir ve Çelik Sektöründe Tercihiniz

Bu firmalar arasında Ekol Soğuk Çekme Demir Çelik A.Ş, 1998 yılından, kuruluşundan bu güne demir çelik sektöründe başarılı çalışmalarına, profesyonel ekibi ile kaliteli hizmetine devam ediyor. 2016 yılında Alaşım çelik sektörüne yaptığı yatırım ile de adından halen söz ettiriyor.

Firma misyonunu; Sektörün ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda muhtelif vasıflı çelik ürünlerini, tedarik ederek stok çeşitliliği ile müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hizmet sağlamak, olarak net bir şekilde ortaya koyuyor. Müşteri odaklılık, insana ve fikirlere saygı, sürekli kendini geliştirmek, çevreye saygılı olmak, dürüstlük ve etik kurallara uygun hareket etmek, Ekol Soğuk Çekme Demir Çelik A.Ş.’nin ilkeleri doğrultusunda önem verdiği değerler. Firmanın web sitesi www.ekoldemir.com. Bu adresten istediğiniz konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürün Yelpazesi 

Ekol Soğuk Çekme Demir Çelik A.Ş., vasıflı çelikler, takım çelikler, soğuk ve sıcak lama, alternatif satışını yaptığı ürünler ve özellikle piyasada yaygın olarak kullanılan npu demir ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunar.

Npu Demirlerin Kullanım Alanı 

Binaların ve çelik konstrüksiyonların içinde bulunan, kalite ve dayanıklılığı artıran, otomotiv sektörü, inşaat sektörü, makine endüstrisi ve karoser sanayi başta olmak üzere daha bir çok farklı alanda kullanılan demirlerin genel adı npu demir. Bu demirlerin hem üretimi hem de kullanımı bilgiyi, deneyimi gerektirir. Ekol Demir, bu alanda hizmet veren sayılı firmalardan biridir. Yukarıda bahsedildiği üzere ekoldemir.com internet adresinden kolaylıkla bu saygın firmaya ulaşabilirsiniz.

Yanıtla