Ofis İçin Şık Çiçek Tercihleri

Her yeni ofis işinin ilk günü kişi sevdiklerinden çeşitli çiçekler hediye almaktadır. Çiçeğin görünüşü, saksısından süslemesine kadar her şey önem taşımaktadır. Son zamanlarda özellikle bonsai bitkiler ön plandadır. Bu bitkiler ağaç biçiminde olup küçük ve değişik şekillere sahiptir. Kızlar için gönderilecek çiçek çeşitlerinde ise orkide, papatya, açelya gibi çiçekler daha ön plandadır.

Çiçekte Kalite

Çiçekler toprakta yetişen bitkilerdir ama gerek onların bakımı gerekse gönderilen bitkilerin canlılığı bunlar önemli unsurlardır. Süsleme ve dışarıdan bakıldığında insanda bakma hissiyatı uyandıran değişik saksı türleri o çiçeğe olan sevginin artmasına sebep olmaktadır. Daha çok kadınlar için gönderilen ve kadınların ilgisini çeken şeylerdir. Erkekler için ofis çiçeklerinde tercihleri ise daha çok yeşil, bonsai, kaktüs, Massengea gibi bitkilerdir.

Bu konuda ofis çiçekleri adı altında gönderilebilecek olan en iyi çiçeklere ascicekevi.com’dan ulaşılmaktadır. Özenle hazırlanılmış bu bitki ve çiçekleri kişi istediği an sipariş edebilmektedir.

Hızlı Teslimat

Bazı çiçek türleri narin ve çabuk solarlar. Bu yüzden çiçek dağıtımlarının hızlı olması kişinin alışverişinde daha fazla güven sağlamaktadır. Bunun dışında gönderimin yapılması istenilen çiçek istenilen saatte o kişinin evine gönderilir. Gönderilen çiçek İstanbul dışında olduğu zaman gönderi saatinde biraz farklılık göstermektedir.

Teslimat Adresinde Kişi Bulunmazsa

Teslimat için ise aynı gün içerisinde son sipariş verme saati 19.00’dır. Eğer kişi teslimat sırasında evde değilse iş arkadaşı, komşu, kapıcı, güvenlik görevlisi gibi kişilere teslim edilmektedir. Eğer bu kişilere de teslim edilmediği sürece çiçek bir gün sonra kişinin adresine tekrardan gönderilmektedir. Eğer yine alan olmaz ve telefonlara yanıt verilmezse çiçek 1 hafta iş yerinde bekletilir.

www.ascicekevi.com sitesinden yapılan alışverişler İstanbul içinde 09.00-20:00 saatleri arasında yapılır. 20:00 dan sonra yada gecenin herhangi bir saatinde yapılmasını istediğiniz siparişleriniz ek ücrete tabi tutularak teslim edilir.

Yanıtla