Şişli’de Modern Bir Yaşam Alanı: Keten Papilio Bomonti

İstanbul’un en merkezi semtlerinin başında gelen Şişli’de modern, ferah ve keyifli bir yaşam alanına sahip olmak isteyenler, rotasını yeni konut projelerine çeviriyor. Bu projelerden biri de Keten Grup tarafından hayata geçirilen keten papilio bomonti projesi oldu. Toplamda 6 katlı olan tek bir bloktan oluşan bu proje 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerini İstanbullulara seçenek olarak sunuyor.

30 Konut ve 7 Dükkan Sunan Proje

Firma daha önce Cihangir, Suadiye ve Nişantaşı’nda son derece başarılı konut projelerine imza atmıştı. Şimdi ise keten papilio bomonti projesi ile Şişli’ye şık ve kullanışlı konutlardan oluşan bir blok kazandırmak için kolları sıvadı. Projenin tek bir bloktan oluştuğuna bakmayın, toplamda 7 adet dükkan ve 30 adet konut bu projeye sığdırıldı.

Bu 30 adet konutların kullanım alanları ise 68 metrekare ila 165 metrekare arasında değişiyor. Proje kapsamında olan dükkanlar ise 50 metrekare ila 160 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Proje sadece konut ve dükkanlardan ibaret değil. Aynı zamanda güvenlik kamerası ve görevlisi, fitness merkezi, kapalı otopark da keten papilio bomonti projesi kapsamına dahil edildi.

Keten Papilio Bomonti Konut Fiyatları Ne Kadar?

Elbette bu konutlar kentte büyük ilgi uyandırdı ve konut fiyatlarının ne kadar olduğu da merak ediliyor. Henüz konut tiplerine göre fiyatlar açıklanmadı. Ancak gelen son bilgiler en düşük fiyatlı konutun 650 bin TL olduğu yönünde… Yakın zamanda tüm konut fiyatlarının açıklanması bekleniyor.

Yanıtla