Daha Aydınlık Bir Dekorasyon Nasıl Yaratılır?

Ev dekorasyonunda farklı birçok stile uygun olan tasarımları hayata geçirebilirsiniz. Daha pozitif enerji sunmasının yanı sıra özellikle dar ve küçük olan alanları daha geniş göstermek için aydınlık gösteren dekorasyon hilelerine başvurulur.

dekorasyonda aydınlatma

Daha aydınlık bir dekorasyon uygulamasının hazırlanması için bazı hileleri evinizde uygulayabilirsiniz. Aşağıda yer alan dekorasyon hilelerini sizde evinizde dilediğiniz odada uygulayarak daha aydınlık ve daha geniş bir alan yaratabilirsiniz.

Beyaza Yer Açın

Daha aydınlık bir alan yaratmak için mutlaka beyaz renk detayına dikkat etmeniz önerilir. Özellikle geniş alanları kaplayan mobilya, koltuk ya da halı gibi tercihlerde beyaz ve tonları arasında geçiş yatabilirsiniz. Fakat en geniş alana sahip olan duvarın mutlaka beyazın hâkimiyetinde olması tavsiye edilir.

Ayna Kullanımı

Daha aydınlık ve geniş alan yaratmanızda ayna kullanımlarından yararlanabilirsiniz. Farklı model seçenekleri ile sunulan aynalar kullanım sırasından yansıtma özelliği ile aydınlık ve geniş bir alan yaratacaktır.

Üç Boyutlu Duvar Kâğıdı

Beyaz rengin hakimiyetinde olacak olan alanınızda bir duvarı ya da etkili olan bir alanın üç boyutlu duvar kağıdı ile kaplanması hem aydınlık hem de geniş bir görselin aktarılmasına yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra alanda son derece şık ve modern bir uygulamayı yaratmanın da avantajını elde edebilirsiniz. Üç boyutlu duvar kağıdını sadece odalarda değil neme dayanıklı olan seçenekleri ile banyo ve mutfakta da kullanabilirsiniz.

Yanıtla