Eskitme Ev Dekorasyonu Uygulamanın İpuçları

Özellikle bolca ağaçların içinde yer alan bir eve eskitme dekorasyonundan daha fazla ne yakışır bilemiyoruz. İçinde mutlu olacağınızı düşündüğünüz eskitme ev dekorasyonu sizi biraz zorlayacak gibi dursa da aslında bazı püf noktaları ile bunları rahatlıkla başarabilirsiniz.

eskitme ev

eskitme ev

Eski Görünümlü Ama Yeni Eşyalar

Eskitme mobilyalar illa kullanılmış 2. el mobilya anlamına gelmiyor. Hatta bugün eskitme mobilya seven ve dekorasyona önem verenler eşyaların sıfır olmasına özen gösteriyor. Mobilya sanatçıları eski tarzları ele alarak bugün ile buluşturuyor ve ortaya doyumsuz görüntüler çıkıyor. Dolayısıyla eskitme mobilya da illa kullanılmış diye bir kavram yok.

Eskitme Mobilya Fiyatları

Eskitme mobilya fiyatları biraz yüksek diyebiliriz. Normal bir yemek masası daha uygun fiyatlardan başlarken eskitme yemek masasının fiyatı biraz daha yukarıya çıkabiliyor. Bunun en büyük nedeni daha çok el işçiliğinin yapılası oluyor. Eskitme modellerine baktığınızda çok daha fazla emeğin ön plana çıktığını görürsünüz.

Olmazsa Olmazlar

Eskitme ev dekorasyonunda evlerin ahşap görünümlü seramik olmasına dikkat ediniz. Bu sayede hem doğal hem de eskitme görüntüsü veriliyor olacak.

Şömine olmayan bir ev, eskitme dekorasyonu ile pek uyum sağlamayabilir. Bu sebeple görsel de olsa bir şömine ekleyiniz.

ev dekoru

ev dekoru

Taşlar ile birçok yeri hareketlendirebilirsiniz. Bazı duvarların özellikle gerçek taş ile kaplanması hoş bir ambiyans katacaktır.

Ana parçalarda eskitmeye çok daha fazla önem verin. Örneğin konsollar, yemem masası, vitrinler gibi. Bunlar ilk göz çarpan eşyalardır. Eskitme tercih edilmesi ile odanın havasını birden değişiyor olacak.

Yanıtla