Gelinlerin Tırnak Yapımı

Düğün dönemlerinde gelinler herkesten farklı görünmeye çalışırlar. Gelinler düğünlerde gelinlik, makyaj ve saç dışında farklılık yarattığı yeniliklerden birisi de tırnaklar olmuştur. Düğünlerde kalıcı makyaj ve güzellik uzmanları tırnak seçiminde prova yapılmalıdır. Bunu da en az düğüne 20 gün önceden yapmak gerekir. Gelinliklere uygun model ve desenlerde sıra dışı birçok modeli görebilirsiniz.

Uygulamayı düğünden 3 gün önce yapmanız yeterli olacaktır. 3 günlük süreç gelin adayının yapılan tırnaklara alışma sürecidir. Gelinler tırnak konseptlerini belirlerken kendilerine ilham olabilecek seçimler yaparlar. Bir gelin adayı gelinliğe, elbiseye ait aksesuarlara, ayakkabıya karşı nasıl titiz davranıyor ise tırnaklara da aynı titizlikte davranmalıdır. Tırnak modeli seçiminde belirleyici husus gelinlik ve tektaş yüzük modelinizdir.

gelin tırnağı modelleri

gelin tırnağı modelleri

Tırnak Seçimi Neye Göre Yapılmalıdır

Evlilik yüzüğünüzde çok gösterişli tektaş yok ise tırnak tasarımını gösterişli taşlardan seçebilirsiniz. Tırnak modellerinde seçim sonrası olduğu gibi renk seçimlerinde de çok şanslısınız. Ancak tırnak rengi seçiminde kendi karakterinize uygun renkte tırnak seçmelisiniz. Tırnak renkleri içerisinde en çok tercih edilen renk kuşkusuz masumluğun ve mükemmeliyetin simgesi olan beyaz olmuştur.

Bazı gelin adayları gül kurusu, metalik altın ve gümüş renklere de itibar göstermektedir. Gelinler özellikler frechleri tercih etmekteler. Gelinlerin tırnak yaptırma konusunda firma seçimi hususunda dikkatli olması gerekir. İnternet üzerinden araştırma yaparken, ürünün kalitesi, tırnak uygulamasını yapacak kişinin mahareti konusunda bilgi sahibi olmak ürün kullanımı açısından çok önemlidir.

Yanıtla