Muhteşem Saçlı Gelinler için Sırlar

Düğün gününüz yaklaştıkça, saçlarınızın biraz daha uzun veya gür olmasını istemek de haklısınız. Saçlarınızın her zaman güzel olmasını istersiniz, ancak özel gününüz için biraz daha fazla yükseklik veya zarafet beklersiniz. Eğer öyleyse, modern saç kaynaklarına ve saç eklentilerine bakın.

gelin saçı

gelin saçı

Bu Saçlar Gerçek mi Yoksa Ek mi? Hiç Kimse Farkı Göremeyecek

Saç kaynaklarının iki temel kategorisi vardır; kalıcı veya geçici. Kalıcı saç kaynakları genellikle bir salon profesyoneli tarafından saçınıza yerleştirilir. İşlem, insan ya da sentetik saç parçalarının saçınıza yapıştırması, örülmesini ya da dokumasını gerektirebilir. Genellikle uzunluk eklemek veya hacmi artırmak için uygulanan kalıcı saç kaynakları, haftalarca veya aylarca kalabilir ve genellikle profesyonel bakım gerektirir. Düğününüz için uzun saç istiyorsanız veya saçlarınızın bir miktar daha uzunluğa ihtiyacı varsa, kalıcı saç kaynakları iyi bir seçenektir.

gelin başı

gelin başı

Geçici saç uzatma ürünleri arasında, saçınızın arkasına yerleştirdiğiniz ve saçlarınızın önü ile karışan, onu tamamlayan yarım veya üçte biri kadar kısmi peruklar mevcut. Herhangi bir peruk gibi, geçici uzantıların tarzınızı değiştirme, uzunluk katma ve görünümü geliştirme gücü vardır.

Kısmi peruk da büyük gününüz için saçınızı önemli ölçüde değiştirebilir, yani, büyük boyları elde etmek için saçınızı geri çekmeniz gerekmeyecek. Kısmi peruk genellikle ön kısımda kullanılır ve saçınıza sabitlenir.

Geçici saç uzatmanın bir başka türü de klipsli saç uzantıları olan postişlerdir. Bu genellikle saçlarınızın alt katmanlarına kolayca kendiniz ekleyebileceğiniz istediğinizde çıkarabileceğiniz küçük bir saç kesitidir.

Düğününüzde kusursuz görünen saç kaynakları veya saç uzantılarının mükemmel bir fikir olduğunu, kimsenin fark etmediğinde göreceksiniz.

Yanıtla