Hızlı Saç Uzatmanın Yolları

Saçlar kadınların genelinin en çok önem verdiği ve hassas olduğu konulardan bir tanesidir. Çoğu kadın daha uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmak ister. Özellikle de genç kadınlar daha uzun saçlar için ellerinden geleni yaparlar. Daha uzun saçlara daha kısa zamanda hızlı yollarla sahip olmak için siz de aşağıda verdiğimiz tavsiyeleri mutlaka uygulayın.

saç uzatma yöntemler

saç uzatma yöntemler

Daha Uzun Saçlar İçin

İlk olarak size önerimiz mutlaka ve mutlaka kırıkları aldırın. Çünkü uçları bu sayede hava alır ve hızlı uzar. Masaj yapın. Saç yıkarken diplerine masaj yapın. Saçları mutlaka temiz tutun. Dipleri hava almalı ki daha hızlı uzasın. Ayrıca saç kurumasını engellemelisiniz. Her gün saç yıklamayın. Bu kurumaya sebeptir. Kuru saç uzamaz. Bunu unutmayın.

sağlıklı saçlar

sağlıklı saçlar

Ayrıca bakım yağı kullanabilirsiniz. Hindistan cevizi yağı, tatlı badem yağı, keten tohumu yapı , ısırgan otu yağı ve zeytin yağını kullanarak saç bakım maskeleri uygulayabilirsiniz. Son olarak kesinlikle beslenmenize dikkat edin. A, D, E, K, C ve B vitamini almanız gerek. Folik asitten zengin besinler tüketin.

Yanıtla